DAVET

Değerli Meslektaşlarımız,

Bu yıl Çocuk Alerji ve Astım Akademisi Derneği’nin 12. Kongresini 23 - 26 Nisan 2017 tarihlerinde Pine Bay Otel Kuşadası’nda gerçekleştirecek olmanın sevincini yaşıyoruz.

Ege kıyılarının en güzel yerlerinden biri olan Kuşadası’nda yapılacak olan bu kongrede, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı bu sene de birlikte kutlayacak ve ilkbaharın güzelliğini kalplerimizde hissedecek olmanın heyecanı içindeyiz.

Kongremiz sırasında; gün geçtikçe artan çocukluk çağı alerjik hastalıkları, astımın tanı ve tedavileri başta olmak üzere, çeşitli konularda yerli ve yabancı bilim insanları ile tanışma ve güncel bilgileri öğrenmeyle beraber, interaktif katılım fırsatları bulacağız.

Bu yıl da geçen yıllarda olduğu gibi, bildiri ile katılan genç araştırmacılara gelenekselleşen kongre katılım burslarını vermeye devam edeceğiz. Zengin, dolu dolu ve doyurucu bir bilimsel program yanında hazırlamakta olduğumuz sosyal program ile çalışma enerjimizi arttırmayı hedefliyoruz. Bu güzel ve görülesi lokasyonda refakatçileri de düşünerek keyifli bir program sunmak için sürpriz planlamalar hazırlıyoruz. Bu sene de ilkbaharın güzelliklerini Kuşadası’nda paylaşmak üzere, hepinizi kongremizde görmeyi ümit ediyoruz.

Saygılarımızla
Prof. Dr. Özkan Karaman
Çocuk Alerji ve Astım Akademi Derneği Kongre Başkanı
Prof. Dr. Nihat Sapan
Çocuk Alerji ve Astım Akademi Derneği Başkanı